Home / Publicitāte / Semināri un pasākumi / Seminārs uzņēmējiem “Sociālo mediju profilu sakārtošana & efektīva to lietošana”

Seminārs uzņēmējiem “Sociālo mediju profilu sakārtošana & efektīva to lietošana”

Latgales uzņēmējiem tiek organizēts attālinātais seminārs Zoom platformā par tēmu “Sociālo mediju profilu sakārtošana & efektīva to lietošana” . Zoom seminārs tiek piedāvāts divos datumos 20.01.2021 un 22.01.2021. , no kuriem variet izvēlēties sev piemērotāko!

Uzņēmējiem būs iespēja analizēt, izvērtēt savu uzņēmumu sociālos medijus un tajos ievietoto informāciju – cik tā ir aktuāla, vai publicētā informācija ir interesanta sekotājiem un kādu atgriezenisko saiti tā sniedz uzņēmumam?

Semināra laikā ikviens dalībnieks iegūs izpratni,lai definētu sava uzņēmuma galveno problēmu, popularizējot savu uzņēmumu sociālajos tīklos. Tiks gūtas zināšanas, kā izveidot uzmanību piesaistošus un moderna izskata vēstījumus(postus) un kā iemācīties izmantot savas stiprās puses/talantus auditorijas plašākai piesaistei.

Lektore – multimediju eksperte Ilze Deņisova.

  • Pieteikšanās saite: 20.01.2021. – https://tinyurl.com/ybefw6ax
  • Pieteikšanās saite: 22.01.2021. – https://tinyurl.com/y83cgmn4

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 ; Aktivitāte “Semināru cikls II”

Mainīt teksta izmēru