Home / Publicitāte / Semināri un pasākumi / Seminārs “SOLI PA SOLIM sociālo mediju profilu izveidošana & kā tos pareizi lietot”

Seminārs “SOLI PA SOLIM sociālo mediju profilu izveidošana & kā tos pareizi lietot”

Latgales uzņēmējiem 12.02.2021. piedāvājam iespēju apgūt zināšanas, kā pareizi izveidot savu uzņēmumu profilu sociālo mediju populārākajās platformās Facebook un Instagram seminārā “SOLI PA SOLIM sociālo mediju profilu izveidošana & kā tos pareizi lietot”.

Ja esi Latgales uzņēmējs BEZ iepriekšējās pieredzes Facebook un Instagram uzņēmuma profilu izveidē, tad piesakies un uzzini kā izmantot mūsdienu sniegtās iespējas, lai popularizētu savu uzņēmumu sociālajos tīklos. Semināra laikā multimediju profesionāle Ilze Deņisova dalīsies ar savu pieredzi un redzējumu, lai ikviens spētu saviem spēkiem apgūt sociālo mediju izmantošanas nianses un paņēmienus.

Pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/yyczd2bb

Darba kārtība: https://tinyurl.com/42zss256

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 ; Aktivitāte “Semināru cikls II”

Mainīt teksta izmēru