Home / Publicitāte / Semināri un pasākumi / Seminārs “Digitālās kartes uzņēmuma vajadzībām”

Seminārs “Digitālās kartes uzņēmuma vajadzībām”

Jauno 2021.gadu projektā “Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” sākam ar attālinātu semināru uzņēmējiem 07.janvārī “Digitālās kartes uzņēmumu vajadzībām”.

Semināra mērķis: uzņēmēju iepazīstināšana un iedrošināšana darboties ar publiski pieejamiem digitālo karšu un mobilo aplikāciju resursiem, tos izmantot sava uzņēmuma pakalpojumos.

Seminārā būs iespēja apgūt interneta vidē pieejamos karšu rīkus, aplikācijas un saprast to darbības principus un iespējas. Šis seminārs vērtīgs ne tikai tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, bet arī tiem, kas plāno uzsākt darbību tūrisma un atpūtas jomā, kā arī ikvienam uzņēmējam, kas vēlas maksimāli izmantot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai nodrošinātu klientam vienkāršu nokļūšanu pie Jums.

Pamēģinot redzēsiet, ka kartes ir unikāls vizualizācijas rīks un darbošanās ar tām ir aizraujošs process, kas noder gan paša izziņai, gan arī interaktīvai mijiedarbībai ar Jūsu potenciālo klientu!

Seminārā paredzēta gan teorētiskā daļa, gan dalībnieka praktiska darbošanās.
Pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/y7w5tc6t

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā” Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 ; Aktivitāte “Semināru cikls II”

Mainīt teksta izmēru