Home / Publicitāte / Semināri un pasākumi / Lauku kopienu parlaments 16.-18. jūnijā

Lauku kopienu parlaments 16.-18. jūnijā

Ielūdzam 16., 17. un 18. jūnijā piedalīties 5. Latvijas Lauku kopienu parlamentā – lielākajā diskusijā par lauku telpas attīstību, kas notiek reizi divos gados. Pulcēsies vairāki simti lauku attīstības entuziasti, pašvaldību, valsts pārvaldes un NVO pārstāvji, uzņēmēji, politikas veidotāji, akadēmiķi, aktīvisti, lauku attīstības profesionāļi un entuziasti, lai diskutētu un kopīgi rastu veiksmīgus risinājumus, kā arī jaunas iespējas lauku attīstībai.

Lai arī Kopienu parlamenta norises būs pieejamas tiešsaistē, vēl aizvien rūpīgi tiek sekots līdzi epidemioloģiskajai situācijai un ceram, ka vismaz dažas aktivitātes varēs notikt arī klātienē.
Šobrīd ir atvērta reģistrācija klātienes aktivitātēm. Jau tagad zināms, ka ceturtdienas un piektdienas vakara aktivitātes, baudot fantastisko Stāmerienu, noteikti būs neaizmirstama pieredze pat gadījumā, ja arī jūnija vidū katra un kopīgās drošības dēļ citus dalībniekus varēsiet saskatīt tikai aiz nākamā ezera loka. Par to, vai atsevišķas darba grupas un noslēguma pasākums varēs notikt klātienē, tiks ziņots klātienes aktivitātēm reģistrētajiem dalībniekiem.
Detalizēta programma un cita informācija: https://parlaments.laukuforums.lv/

Ja vēlies piedalīties, Piesakies šeit  

Programmu vari apskatīt: LLKP_Programma_2021

Mainīt teksta izmēru