Home / Publicitāte / Sadarbības projekti / Kā 2022.gadā samazināt enerģijas izmaksas?

Kā 2022.gadā samazināt enerģijas izmaksas?

Ja šis jautājums arī Tev ir aktuāls, pieslēdzies 2021.gada 14.decembrī Zoom platformā vebināram “Ilgtspējīgi risinājumi un enerģijas izmaksu samazināšanas iespējas mazajiem uzņēmējiem” (13:00 – 17:00). Šis vebinārs tiek rīkots sadarbībā ar  Elektrum Energoefektivitātes centru, kas darbojas no 1997. gada un ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, un vebināra mērķis ir izglītot dalībniekus par gudru un efektīvu energoresursu lietošanu, savas ietekmes uz vidi mazināšanu, kā arī energo resursu samazināšanu un finanšu ietaupījumu.

Vebinārs īpaši vērtīgs būs mazajiem uzņēmējiem, taču aicināts piedalīties ikviens, jo pasniedzēji – Anrijs Tukulis, Rūta Liepniece, Toms Lācis (Elektrum Energoefektivitātes centrs) – rādīs un skaidros energoefektīvus risinājumus, kas ieviešami arī dažādās iestādēs, organizācijās un mājsaimniecībās. Iegūsim informāciju un zināšanas par to, ko varam darīt apgaismes jomā, mikroklimata jomā, vides tehnoloģiju jomā, lai samazinātu enerģijas patēriņu un sekojoši arī izmaksas.

DARBA KĀRTĪBA (semināra programma) šeit:  https://tinyurl.com/2p88cxf7

Seminārs ir bez maksas. Taču pieteikšanās ir obligāta – aizpildot pieteikuma anketu šeit:  https://tinyurl.com/yc34z5kb

 

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”, Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, Aktivitāte “Semināru cikls Digitalizācija un viedās tehnoloģijas palīgs mazajam un vidējam lauku uzņēmējam”

Mainīt teksta izmēru