Home / Publicitāte / Projekta ietvaros tūrisma jomas uzņēmēji iedvesmojas no citu pieredzes

Projekta ietvaros tūrisma jomas uzņēmēji iedvesmojas no citu pieredzes

Projekta “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”  Nr. 19-00-A019.332-000007  ietvaros 04.10.2021. notika klātienes seminārs „Tūrisma pakalpojumu veidošana un digitālo rīku izmantošana Krāslavas rajona partnerības teritorijā”.

Semināra mērķis bija klātienē iepazīt un gūt pieredzi, iedvesmoties no Krāslavas rajona partnerības teritorijas tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem par tūrisma produkta un pakalpojuma veidošanu, kuri savu uzņēmējdarbību tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniegšanas jomā uzsākuši nesen vai darbojas jau ilgākā laika periodā. Papildus dalībnieki klātienē iepazinās ar digitālo rīku-  apmeklētāju elektronisko skaitītāju izmantošanu.

Semināra laikā tika apmeklēts Atpūtas nams “Karina Home”, Alus brūzis “Murza”, Dagdas TIC, Jaundomes muiža, viesu māja “Saullēkti ozolos”, kas dalījās ar savu pieredzi par to, kā radās biznesa ideja, kā tika sarūpēts finansējums, kā organizēt komandu, kā nepagurt un kā turpināt augt. Lektore Iveta Druva – Druvaskalne bija sagatavojusi dalībniekiem uzdevumus, kas tika veikti dažādās norises vietās.

Seminārā “zaļajā” režīmā darbojās 32 dalībnieki, pārstāvot vairāk kā 20 tūrisma uzņēmumus un tūrisma sektoru atbalstošās organizācijas. Kā atzīst paši semināra dalībnieki, vērtīgākie “zelta graudi” no šīs dienas bija apziņa par nepieciešamību ielikt savā idejā sirdi un dvēseli, nebaidīties un uzdrīkstēties (tad ar mīlestību un lielu darbu varēs sasniegt lielus rezultātus), ir būtiski apgūt un pārvaldīt vairākas valodas, pieņemt katru izaicinājumu kā jaunu iespēju. Daudzi saņēma jaunas atziņas un idejas kompleksu tūrisma pakalpojumu veidošanai, lai apmierinātu iespējami plašāku klientu loku, kā arī praktiski sajuta un izbaudīja konkrētās vietas saimnieka / saimnieces “klātesamības” faktoru un tā lielo nozīmi vietas pievilcības veidošanā – jo bez saimnieku atvērtības, klātbūtnes un pozitīvās enerģijas vairākām vietām būtu atņemta tik ļoti vajadzīgā “māju sajūta”.

Projekts turpināsies līdz 2021.gada 20. decembrim un uzņēmējiem tiek piedāvātas dažādas aktuālas un saistošas semināru tēmas. Nākošais klātienes seminārs jau 14. oktobrī Rēzeknes kopienu partnerības teritorijā. Pieteikšanās anketa: https://tinyurl.com/ayascsam

Visi semināri – gan klātienes, gan ZOOM tiešsaites ir pieejami bezmaksas, vien nepieciešams piereģistrēties, aizpildot dalības anketu.

Sekojiet projekta aktualitātēm savas partnerības mājas lapās.

 

Publicitāti sagatavoja projekta moderatore Marika Rudzīte Griķe un

projektu vadītāja Mārīte Romanovska

Mainīt teksta izmēru