Home / Jaunumi / Ziemeļlatgales partnerībai 20!

Ziemeļlatgales partnerībai 20!

Šogad biedrība “Ziemeļlatgales partnerība” svin savu 20 gadu jubileju! Tāpēc 20.oktobrī kopā ar biedriem, projektu īstenotājiem, draugiem un atbalstītājiem aizvadījām skaistu dzimšanas dienas pasākumu!

Valdes priekšsēdētāja Mārīte Orniņa sava uzrunā teica: “Cilvēka pirkstu nospiedumi ir unikāli un neatkārtojami. Man ir radusies sajūta un pat pārliecība, ka arī Partnerības cilvēki ir šādi – unikāli un neatkārtojami – tādi, īpaši cilvēki, kas neizmainās apstākļu ietekmē – viņi maina pašus apstākļus un pārvērš tos pavisam jaunās, lieliskās iespējās, gan sabiedrībai, gan sev pašiem –  no kā gūst labumu un zināšanas visi”.

Skaistus vēlējumus un iedrošinājuma vārdus biedrībai vēlēja Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, Latvijas Lauku foruma pārstāve Kristīne Rolle, LAD Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Elita Mozule, draugi no biedrībām “Sateka”, “Alūksnes lauku partnerība”, “Abulas lauku partnerība”, “Ritineitis”, Viļakas katoļu draudzes prāvests Guntars Skutels, Inta Kaļva, Irēna Začeva, Rolands Keišs.

Svinīgo pasākumu vadīja un par muzikālo noskaņu parūpējās folkloras kopa “Upīte”.

Paldies ikvienam par burvīgo vakaru un sveicieniem!

Foto: Jānis Pastars

 

Mainīt teksta izmēru