Home / Publicitāte / Fotogalerijas / Ziemeļlatgalē viesojas Talsu partnerība!

Ziemeļlatgalē viesojas Talsu partnerība!

29. un 30.augustā Ziemeļlatgalē viesojās Talsu partnerība, lai iepazītos ar Ziemeļlatgales partnerības teritorijā īstenotajiem LEADER projektiem un Balvu novadu!
Talsu partnerības pārstāvji iepazinās ar Atbalsta māja “Brīvupes”, kur piedalījās arī meistardarbnīcā, veidojot vēja zvanus. Diena turpinājās pie uzņēmuma ASNAG furniture, bet vēlāk Z/S Kotini. Viesiem bija iespēja baudīt vietējos labumus Rekovas Dzirnavas. Turpinājumā talsinieki apskatīja “gotikas rozi”- Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīca, bet vēlāk devās uz Viļakas ezera salu un pontonu tiltu. Vakars tika pavadīts aktīvās atpūtas vietā Ezertūre.
Otro dienu Talsu partnerības pārstāvji iesāka apskatot Rugāju estrādi un viedo solu Monna. Tālāk devās pie Jura Bleidera uz Sentēvu Pirts Un Koka Gudrību Darbnica, kur aktīvi darbojās. Turpinājumā ceļš veda uz aktīvā dzīvesveida centru Kureti Cafe, bet tad tika apskatīta “Radošā terase” un Suņu laukums “Vilku ieleja” Balvos, kā arī mājražotāju un amatnieku izstrādājumu Studija “Azote”. Izzinošais pieredzes apmaiņas pasākums noslēdzās uz peldošās pirts Balvu ezerā, iepazīstot Arnitas labsajūtu darbnīca labumus.
Paldies Talsu partnerībai par uzticēšanos, jauko atmosfēru un lielisko kompāniju!
Mainīt teksta izmēru