Home / Jaunumi / Seminārs “Biznesa ideju ģenerēšana un veiksmīga idejas attīstīšana”

Seminārs “Biznesa ideju ģenerēšana un veiksmīga idejas attīstīšana”

Latgales plānošanas reģions 2023.gada 22. martā aicina ikvienu interesentu piedalīties seminārā “Biznesa ideju ģenerēšana un veiksmīga idejas attīstīšana”, kas notiks tiešsaistē, ZOOM platformā no plkst. 16.00 līdz 18.00 un sniegs iespēju smelties impulsus veiksmīgai biznesa idejas attīstībai.
Mērķauditorija: potenciālie bi znesa ideju īstenotāji; potenciālie biznesa ideju konkursa “Nākotnes atslēga 2023” dalībnieki un citi interesenti.
Semināru vadīs Raimonds Platacis– Ideju ģenerators savā uzņēmumā, izdevējs un mārketinga speciālists.
Pieteikšanās notiek aizpildot reģistrēšanās anketu ej.uz/registracija_biznesa_ideju_generesana
Semināra norises ZOOM tiešsaistes links tiks nosūtīts reģistrētajiem dalībniekiem 2023.gada 22.martā līdz plkst.12.00.
Tā pat arī ir iespēja pieteikt savu ideju inovatīvu biznesa ideju konkursā “Nakotnes atslēga 2023”, kas sniegs iespēju 5 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.
Konkursā aicināti piedalīties interesenti (privātpersonas) Latgales reģiona iedzīvotāji ar deklarēto dzīvesvietu kādā no Latgales pašvaldībām.
Pieteikšanās biznesa ideju konkursā ir atvērta līdz 2023.gada 24.martam, nosūtot biznesa idejas PIETEIKUMU uz e-pasta adresi uap.latgale@lpr.gov.lv.
Papildus informācija, konkurs nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama LPR mājas lapā:
Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt +371 26467137 vai rakstīt uap.latgale@lpr.gov.lv.
Mainīt teksta izmēru