Home / Jaunumi / Sarunu festivāla LAMPA “Kopā skatīšanās” Viļakā 20. augustā

Sarunu festivāla LAMPA “Kopā skatīšanās” Viļakā 20. augustā

 

Sarunu festivala LAMPA šī gada virstēma bija CIEŅA, uzsverot,ka “Saruna bez cieņas kļūst par cīņu”. Šī tēma tika izraudzīta kā atspoguļojums kopējai sajūtai un viedokļu domstarpībām sabiedrībā šobrīd.

Divas dienas 20. un 21. augustā tiešsaistē, klātienē Cēsīs un 37 Kopā skatīšanās vietās visa Latvijā bija iespējams izvēlēties,  apmeklēt kādu no 221 jēgpilniem pasākumiem un diskusijām. Atsaucoties uz sarunu festivāla organizatoru aicinājumu, biedrība ZIEMEĻLATGALES PARTNERĪBA iesaistījās Kopā skatīšanās vietas nodrošināšanā  Viļakā, sadarbojoties ar vienu no Ziemeļlatgales LEADER projektu īstenotāju Aktīvās atpūtas vietu EZERTŪRE un tehnisko nodrošinātāju SIA CINEPLACE.

Vērtējot Kopā skatīšanās vietas atmosfēru – tā bija cieņpilna un piepildīta ar saturīgām sarunām. Kopīgi pārrunājot festivāla laikā dzirdēto, veidojās kopīgas klātienes diskusijas un uzklausījām klātesošo viedokļus. Starplaikā apmeklētājiem bija iespēja izveidot savus gaismas objektus, apgleznojot un aplīmējot stikla burciņas kopīgā LAMPU darbnīcā.

Aktīvi iesaistījāmies attālinātajā LAMPAS Prāta spēļu pasākumā, izmantojot aplikāciju www.buzzerpad.eu un atbildot uz āķīgajiem organizatoru jautājumiem, stiprinot savas zināšanas par notikumiem, procesiem Latvijā un ārvalstīs.

Festivālam LAMPA noslēdzoties turpināsim palašināt savu un Ziemeļlatgales iedzīvotāju – uzņēmēju, jauniešu,  NVO sektora pārstāvju – redzesloku ar jaunām zināšanām, lai cieņpilnas sarunas notiktu arī ārpus LAMPAS robežām!

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Sandra Igaune

Mainīt teksta izmēru