Home / Jaunumi / Pieredzes stāstu brauciens Augšdaugavas novadā

Pieredzes stāstu brauciens Augšdaugavas novadā

27.05.2022. KLĀTIENĒ norisināsies seminārs/pieredzes stāstu brauciens “Inovatīvu un digitālu risinājumu ieviešana uzņēmējdarbībā Augšdaugavas novadā ”.

Semināra laikā viesosieties neparastās vietās Augšdaugavas novadā un varēsiet gūt iedvesmu savu ieceru īstenošanā!

Seminārā apmeklēsiet “Ambeļu skreine” – vietu, kur tiek krāts, popularizēts  Latgales kultūras mantojums. “Ambeļu skreinē” tiek svinēti  gadskārtu svētki un izkoptas dažādas amatu prasmes. Te  notiek danču vakari, dziedāšana, zīlēšana, tiek cepta maizīte,  siets siers un tiek veidotas tautas lietišķās mākslas izstādes.

Viesosieties atvērtajā saimniecība “Ganeņi” . Saimniecība darbojas videi draudzīgi un ir  viena no permakultūras saimniecībām Latvijā, kas aktīvi bija iesaistījušies starptautiskās sadarbības projekta OFF GRID:  Atjaunojamā enerģija DARI PATS” īstenošanā. Viss par  atjaunojamo enerģiju, pedāļenerģiju un citiem enerģijas  veidiem mazā saimniecībā.

Pirts meistare Dzintra Abarone dalīsies stāstā, kā apvienojot pieredzi  pedagoģiskajā darbā un zināšanas pirts jomā, piedāvā interesentiem apgūt  dažādas ar pirts un veselīga dzīvesveida jomu saistītas prasmes, organizējot dažādas meistarklases un radošās darbnīcas.

Kempingā “Daugavas lokos” novērtēsiet, cik daudz var paveikt ar sadarbību un lielu mīlestību pret vietu kurā tu  dzīvo. 

Šo un daudzas citas vērtīgas zināšanas iegūsiet piedaloties šajā pasākumā!

Ierašanās vieta:  Ambeļi, Ambeļu pagasts  Augšdaugavas novads 

Saite reģistrēšanās: https://ieej.lv/RegBrauciens
Saite darba kārtībai: https://ieej.lv/DkBrauciens
Mainīt teksta izmēru