Home / Jaunumi / Pieredzes apmaiņas brauciens “IEPAZĪSTI AKTĪVOS DARĪTĀJUS”

Pieredzes apmaiņas brauciens “IEPAZĪSTI AKTĪVOS DARĪTĀJUS”

🟢Aicinām pieteikties Balvu novada uzņēmējus biedrības “Ziemeļlatgales partnerība” organizētajam braucienam, mācību vizītei uz Cēsu un Limbažu novadiem 25.-26.jūlijā projekta “Ne tikai grāmatas– bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam II” ietvaros.
🟢Piedāvājam izzinošu pieredzes apmaiņas pasākumu “Iepazīsti aktīvos darītājus”, kurā iekļauta ciemošanās pie Cēsu un Limbažu novadu vietējiem ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.
❗️Pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots: zvanot 29134410 (Ieva) vai saitē: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScqaTglypY…/viewform…
🟢Projektu “Ne tikai grāmatas– bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam II” īsteno biedrība Radosas Idejas, Balvu novada pašvaldība un biedrība “Ziemeļlatgales partnerība” ciešā sadarbībā ar Balvu Centrālā bibliotēka, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs un Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs.
Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild biedrība “Ziemeļlatgales partnerība” un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.
Mainīt teksta izmēru