Home / Jaunumi / Pankūkas ar uzņēmējiem – tikšanās ar influenceriem!

Pankūkas ar uzņēmējiem – tikšanās ar influenceriem!

Projektā “Ne tikai grāmatas– bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam II” biedrībai “Ziemeļlatgales partnerība” ir uzticēta svarīga pasākumu daļa, kuras mērķauditorija ir novada bērni un jaunieši. Lai veicinātu uzņēmības un uzņēmējdarbības garu mūsu jauniešos, projektā 6 mēnešu garumā ir paredzēti pasākumi, kuru laikā bērni un jaunieši “pielaiko profesijas” un iepazīst daudzveidīgo biznesa pasauli.
Šoreiz jauniešiem bija iespēja tikties ar influenceriem pasākuma “Pankūkas ar uzņēmējiem” ietvaros, kas notika 24.augustā, Rekovas dzirnavās.
Kā pirmais ar savu stāstu dalījās multimākslinieks Kasher (Kašers) jeb Kaspars Blūms-Blūmanis. Kašers iepazīstināja jauniešus ar savu dzīvesstāstu un modes, stila evolūciju, un tās attīstību gadu garumā. Caur bildēm Kaspars pastāstīja tā brīža stila iedvesmas avotus, trakākos piedzīvojumus un tērpus, kā arī pienesumu sabiedrībai. Caur tērpiem viņš vienmēr centies nodot kādu vēstījumu, tāpēc arī savas uztāšanās laikā, nemitīgi aicināja jauniešus būt pašiem, nebaidīties no izaicinājumiem un izkāpt no savas komforta zonas, jo tikai tā var sasniegt virsotnes. Noslēgumā jauniešiem bija jāizaicina sevi un divās komandās jāizveido stilīgs tērps no atkritumu maisiem, kā arī pēc tam jāpastāsta vairāk par to, tāpat modeļiem bija jāpierāda sevi defilē gājienā.
Dienu turpināja Madara un Edgars Kivkucāni, kas no Balviem pārcēlušies uz dzīvi Carnikavā un izveidojuši veiksmīgu ēdināšanas biznesu, kā arī aktīvi ved Instagram kontus. Madara un Edgars iepāzīstināja ar sevi, pastāstīja, kā devušies mācībās uz augstskolām, uzsākuši pirmos darbus.
Madara šobrīd veido veiksmīgu karjeru mārketinga jomā, bet paralēli ved savu Instagram blogu par ceļu uz savu māju. Augot Instagram bloga sekotāju skaitam, viņai tika piedāvāta iespēja veidot radio raidījumu “Ceļā uz mājām” kopā ar Lauri Zalānu Radio Tev ēterā. Bet neskatoties uz lielo aizņemtību, Madara vēl paspēj novadīt kādu pasākumu, atzīstot, ka visvairāk viņai patīk organizēt kāzas.
Edgars, pēc desmit Nacionālājos bruņotajos spēkos pavadītajiem gadiem, nolēma sekot savam sapnim un ar projekta palīdzību iegādājās savu pirmo food truck. Šobrīd ēdināšanas uzņēmums “Me[a]et Daddy” jau piedalās lielākajos Latvijas festivālos un piedāvā gan supergardus burgerus, gan tako. Tāpat šovasar durvis ver arī pirmā kafejnīca Ādažos.
Arī Madara un Edgars aicināja jauniešus uzdrīkstēties un kāpt ārā no savas komforta zonas, jo tikai tā var sasniegt lielus mērķus. Kā teica Madara: “Paņem savu lielo sapni pie dziesmas, sadalai to reizinātājos un ar maziem solīšiem sāc tam iet pretī”!
Projektu “Ne tikai grāmatas– bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam II” īsteno biedrība Radosas Idejas, Balvu novada pašvaldība un biedrība “Ziemeļlatgales partnerība” ciešā sadarbībā ar Balvu Centrālā bibliotēka, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs un Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild biedrība “Ziemeļlatgales partnerība” un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mainīt teksta izmēru