Home / Jaunumi / Klātienes seminārs tūrisma nozarē strādājošajiem un tiem, kas plāno uzsākt darbību tūrisma biznesā

Klātienes seminārs tūrisma nozarē strādājošajiem un tiem, kas plāno uzsākt darbību tūrisma biznesā

Jau nākamnedēļ 14.10.2021. aicinām piedalīties KLĀTIENES SEMINĀRĀ  “TŪRISMA  PAKALPOJUMU VEIDOŠANA  UN DIGITĀLO RĪKU IZMANTOŠANA RĒZEKNES RAJONA KOPIENU PARTNERĪBAS TERITORIJĀ” . 

Pasākuma laikā būs iespējams klātienē iepazīt un gūt pieredzi, iedvesmoties no Rēzeknes kopienu partnerības teritorijā esošajiem uzņēmējiem, tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem par tūrisma produkta un pakalpojuma veidošanu, kuri savu uzņēmējdarbību tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniegšanas jomā uzsākuši nesen vai darbojas jau ilgākā laika periodā.

Klātienē iepazīsieties ar digitālo rīku izmantošanu: Rezervācijai un iekļūšanai naktsmītnē izmantotās tehnoloģijas viesu mājā Svilpaunieki, apmeklētāju elektronisko skaitītāju izmantošana Lūznavas muižas parkā un Mākoņkalnā.

 

Svarīga informācija:

•        Dalība seminārā uzrādot papīra formātā Covid-19 vakcinācijas sertifikātu vai izziņu par Covid-19 infekcijas pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā  un  personu apliecinošu dokumentu. Semināra laikā tiek nodrošināti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

•        Semināra dalībnieki ierodas un pārvietojas ar savu transportu.

•        Dalība seminārā ir bezmaksas.

•        Lai piedalītos seminārā, obligāti jāaizpilda pieteikuma anketa (links pievienots zemāk).

Darba kārtība: https://tinyurl.com/ykt6zdb9

Pieteikšanās: https://tinyurl.com/ayascsam

 

Mainīt teksta izmēru