Home / Jaunumi / Iegūsti praktiskas zināšanas bezmaksas semināros!

Iegūsti praktiskas zināšanas bezmaksas semināros!

Turpinot projektu “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”, Latgales uzņēmēji tiek aicināti apmeklēt seminārus martā.

Ja vēlies gūt dziļāku izpratni par projektu būtību un lomu veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā, lai sekmīgāk varētu pielietojot “projektu metodi”, t.sk. izmantot turpmākajos gados Latvijā pieejamo finanšu atbalsta fondu iespējas projektu konkursos dažādās programmās (piemēram, uzņēmumu mājas lapu vai interneta veikalu izveidei), piesakies semināram “Projekti digitalizācijas laikmetā (dalībniekiem bez priekšzināšanām)”. Dalībnieki aicināti izvēlēties kādu konkrētu savu biznesa projekta vai vēlamā uzlabojuma ideju (jomu, mērķi), ko semināra ietvaros būs iespēja detalizētāk izvērtēt, pētīt un plānot.

Seminārs norisināsies tiešsaistē, Zoom platformā 03.03.2021. Pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/y5pfny6p

Darba kārtība: https://tinyurl.com/1cyvw5vs

 

Ja vēlies gūt  praktiskas prasmes projektu plānošanā un projekta pieteikumu anketu pildīšanā, projekta darbību loģiskā strukturēšanā un aprakstīšanā, reāli pārbaudāmu rezultātu noteikšanā, obligātās “projekta inovācijas/jauninājuma” atrašanā, informāciju par iespējamiem projektu pieteikumu pielikumiem (būvprojekts, tirgus izpēte, cenu aptaujas dokumentācija) un to sagatavošanas gaitu, tad piesakies semināram “Projektu pieteikumu izstrāde un iesniegšana digitālajā vidē” (dalībniekiem ar priekšzināšanām)”.

Attālinātais seminārs notiks Zoom platformā 10.03.2021.

Pieteikšanās saite: https://tinyurl.com/y53dxzvu

Darba kārtība: https://tinyurl.com/17kx20ym

Mainīt teksta izmēru