Home / Jaunumi / Erasmus+ projekts “EUGREENAM- Eiropas Zaļie vēstnieki”

Erasmus+ projekts “EUGREENAM- Eiropas Zaļie vēstnieki”

No 21. līdz 24. maijam Berlīnē norisinājās Erasmus+ projekta “EUGREENAM- Eiropas Zaļie vēstnieki” (“European Green Ambassators”) tikšanās, pulcējot dalībniekus no četrām dažādām valstīm- Latvijas, Spānijas, Vācijas un Nīderlandes. Latviju un biedrību Radosas Idejas pārstāvēja Ieva Leišavniece un Krista Medne no biedrības “Ziemeļlatgales partnerība”.
Šī bija pēdējā projekta aktivitāte, kuras laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar Eiropas Zaļā kursa vērtībām un idejām, kā arī darba metodēm attiecībā uz jaunatnes darba saturu. Tika veicināta izpratne par zaļo politiku un tās piemērošanu reālajā dzīvē. Uzlabojām savas darba metodes, apmainījāmies pieredzē ar citiem dalībniekiem, kā arī iepazinām vietējo kultūru.
Dalībnieki tika iepazīstināti ar dažādām sociālajām aktivitātēm, tādām kā dažādu lietu un apģērbu apmaiņas punkts (swap shop), jauniešu centru, nomas veikaliņu, kolektīvo dārzniecību (urban gardening) un citām sociāli nozīmīgām aktivitātēm. Tāpat kopīgi gatavojām pusdienas, meistarklasē mācijāmies iegūt krāsas no augiem.
Paldies Kulturlabor Trial&Error e.V. kolektīvam par lielisko uzņemšanu un iepazīstināšanu ar Berlīnes kultūru, dzīvesveidu un vērtībām!
Mainīt teksta izmēru