Home / Jaunumi / 4 soļu stratēģija Facebook jēgpilnai izmantošanai klientu piesaistei – tiešsaistes seminārs uzņēmējiem

4 soļu stratēģija Facebook jēgpilnai izmantošanai klientu piesaistei – tiešsaistes seminārs uzņēmējiem

Facebook ir viens no populāriem “digitāliem kanāliem”, kā klienti var uzzināt par mūsu darbību, mūsu piedāvājumu, mums pašiem. Taču daudziem uzņēmējiem joprojām nav sava Facebook profila (konta), vai arī tas netiek aktīvi izmantots klientu informēšanai un piesaistīšanai.

Lai apmācītu uzņēmējus ar Facebook biznesa profila izveidošanā, 14.04.2021. tiek organizēts seminārs “4 soļu stratēģija Facebook jēgpilnai izmantošanai klientu piesaistei” (Dalībniekiem bez priekšzināšanām).

Semināra laikā plānots pievērsties pamata lietām (“no nulles”), lai mazinātu bailes un neskaidrību, lai stratēģiski, plānveidīgi un jēgpilni izmantotu Facebooku potenciālo klientu ieinteresēšanai un klientu skaita palielināšanai.

Kopīgi “no nulles” tiks izveidots viens reāls, jauns Facebook biznesa profils un tiks pārrunātas atbildes uz tādiem jautājumiem kā: Ko tieši rakstīt un kādas bildes likt Facebook ziņās, lai pievērstu lasītāju/skatītāju uzmanību? Kā motivēt lasītāju / skatītāju dalīties ar Tavu informāciju tālāk? Kā, soli pa solim izmantojot Facebook, iespējams nonākt līdz reālam darījumam? Kā izplānot savu Facebook stratēģiju?

Pieteikšanās: https://tinyurl.com/kr5242ar

Darba kārtība:  https://tinyurl.com/x7zfcfee

Mainīt teksta izmēru